Transport i dostawa towarów
 1. Dostawy produktów zamawianych w Sklepie Internetowym www.polarfox.com.pl realizowane są na terytorium całego kraju.
 2. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy
  1. Odbiór osobisty z magazynu Sprzedawcy
  2. Przesyłka kurierska firmą spedycyjną
   1. Kurier - 16,90 zł
   2. Paczkomaty - 12,50 zł
   3. Orlen Paczka - 9,90 zł
  3. W przypadku zakupu towaru przez osobę fizyczną w opcji za pobraniem, kupujący zobowiązuje się do dopłaty dodatkowych 7,32 zł brutto z tytułu pobrania środków pieniężnych przez kuriera.
  4. Darmowa dostawa obowiązuje od 50 zł - Wysyłka przez Orlen Paczka
 3. W razie niezgodności dostarczonej przesyłki ze złożonym zamówieniem, Nabywca powinien odmówić przyjęcia niezamawianych produktów i niezwłocznie powiadomić o tym Sprzedawcę. Przyjęcie przesyłki przez Nabywcę, potwierdzone jego podpisem na liście przewozowym, traktowane będzie jako potwierdzenie jej zgodności z zamówieniem.
 4. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.
 5. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji w tym zakresie jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokołu Szkody".
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Masz pytanie? Dzwoń! 538 621 150
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl