Kategorie

Klips magnetyczny odblaskowy

Klips magnetyczny odblaskowy jest przeznaczony dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo i widoczność na drodze. Sprawdza się przymocowany do plecaka, ale też do płaszcza czy kurtki. Najważniejszą cechą klipsa magnetycznego odblaskowego jest to, że odbija światło całą swoją powierzchnią! To idealne akcesorium odblaskowe dla całej rodziny!

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Do czego właściwie służą klipsy odblaskowe?

Klipsy odblaskowe są przede wszystkim używane do zwiększenia widoczności w warunkach słabego oświetlenia. Klipsy te są umieszczane na ubraniach lub plecakach i odbijają światło latarek, reflektorów samochodowych lub innych źródeł światła, dzięki czemu osoba nosząca klips odblaskowy jest lepiej widoczna w ciemności. Klipsy magnetyczne odblaskowe mogą być szczególnie przydatne dla pieszych, rowerzystów i innych użytkowników dróg, którzy chcą zwiększyć swoją widoczność.

Dlaczego warto wybierać klipsy magnetyczne odblaskowe?

Na pewno to jedne z najbardziej praktycznych! Certyfikowane klipsy magnetyczne odblaskowe to świetne odblaski na każdą okazję o absolutnie wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki magnetycznemu zapięciu można umieścić je praktycznie wszędzie: przy płaszczu czy kurtce, przy plecaku czy torebce, na sprzęcie sportowym. Dyskretne: nie przeszkadzają, ale za to bardzo silnie błyszczą w ciemnościach.

Wykonane są z najlepszej jakości certyfikowanej folii AGR, co zapewnia najlepszą widoczność oraz trwałość i wytrzymałość produktu. Nawet mały klips przypięty do ubrania pozwoli zwiększyć widoczność człowieka do 300 metrów! Ta ogromna różnica w kontekście bezpieczeństwa może kiedyś nawet uratować życie. 

Czy klipsy magnetyczne odblaskowe nadają się dla dzieci?

Oczywiście, że tak! Klipsy magnetyczne to produkt szczególnie polecany dzieciom. Ich zapięcie jest bezpieczne, nie niszczy ubrań i nawet maluch poradzi sobie z jego obsługą! Na stronie PolarFox można znaleźć cały wybór klipsów z nadrukiem dziecięcym, tak aby noszenie odblasków kojarzyło się z zabawą! Zobacz, jak ładna jest nasza kolekcja klipsów z motywem Smerfów.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Masz pytanie? Dzwoń! 538 621 150
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl