Kategorie

Chusty odblaskowe dla przedszkolaków – z neonowej tkaniny fluorescencyjnej 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wielu kierowców narzeka, że nie widzą pieszych przy złej pogodzie. Brak widoczności dzieci jest poważnym zagrożeniem.

Sposobem, na bezpieczny spacer z grupą maluchów w wieku przedszkolnym, jest ubranie ich w dziecięce odblaskowe chusty. Taki produkt jest naszą odpowiedzią na potrzeby bezpieczeństwa, ponieważ maluchy są praktycznie niewidoczne dla prowadzących samochody, ze względu na wzrost, poniżej 130 centymetrów.  

Misją naszej firmy jest bezpieczeństwo pieszych oraz rowerzystów i motocyklistów, dlatego w ofercie mamy wiele produktów odblaskowych zwiększających widoczność w ruchu drogowym. 

Akcesoria bezpieczeństwa, takie jak chusty odblaskowe dla przedszkolaków pełnią bardzo ważną rolę w poprawie widoczności w ruchu pieszym, zwłaszcza jeśli chodzi o małe dzieci. Dzięki temu dzieci są widoczne, z daleka, nawet z 300 metrów!

Neonowa tkanina w trakcie ruchu ciała odbija światło aut z daleka, dlatego dziecięce odblaskowe chusty powinny być stałym towarzyszem spacerów, dla grup przedszkolnych czy kolonijnych jako element odzieży, ponieważ zwiększają widoczność i bezpieczeństwo dzieci, szczególnie w przypadku spacerów po zmierzchu lub przy złych warunkach pogodowych.

Rodzicu! Kompletując wyprawkę do przedszkola, kup migoczące w ruchu odblaskowe chusty dla dzieci i zadbaj o bezpieczeństwo przedszkolaków na drodze! 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Masz pytanie? Dzwoń! 538 621 150
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl