Odzież odblaskowa dostępna w naszym sklepie internetowym w całości wykonana jest z certyfikowanego materiału. Oferowane przez nas ubrania odblaskowe doskonale odbijają światło, dzięki czemu diametralnie podnoszą Twoje bezpieczeństwo po zmroku. Przydatne są między innymi podczas wieczornych spacerów, powrotów do domu poboczem drogi, podczas jazdy na rowerze, czy w samochodzie, gdy podczas awarii trzeba wyjść z samochodu na drogę. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego i wybierz odblaskową odzież, która zapewni Ci bezpieczeństwo po zmroku!

Skarpety odblaskowe HERMES Skarpety odblaskowe HERMES
Cena: 47,15 zł (netto: 38,33 zł )
zobacz więcej
Siatkowa narzutka LED 3M - czarna Siatkowa narzutka LED 3M - czarna
Producent: Salzmann
Cena: 95,35 zł (netto: 77,52 zł )
szt.
zobacz więcej
Rękawice odblaskowe SPEED BIKER Rękawice odblaskowe SPEED BIKER
Producent: PolarFox
Cena: 46,00 zł (netto: 37,40 zł )
zobacz więcej
Nova Jacket FR Nova Jacket FR
Producent: Wowow
Cena: 99,00 zł (netto: 80,49 zł )
zobacz więcej
Kurtka Softshell Performance damska - Stalowa Kurtka Softshell Performance damska - Stalowa
Producent: PolarFox
Cena: 315,00 zł (netto: 256,10 zł )
zobacz więcej
Kurtka Softshell Performance damska - Czerwona Kurtka Softshell Performance damska - Czerwona
Producent: PolarFox
Cena: 315,00 zł (netto: 256,10 zł )
zobacz więcej
Kurtka odblaskowa Reflective Wings 3M Kurtka odblaskowa Reflective Wings 3M
Producent: Salzmann
Cena: 428,00 zł (netto: 347,97 zł )
zobacz więcej
Kurtka odblaskowa Reflect 360 - Dziecięca Kurtka odblaskowa Reflect 360 - Dziecięca
Producent: Proviz
Cena: 590,00 zł (netto: 479,67 zł )
zobacz więcej
Kurtka odblaskowa Bike Wind Jacket White Kurtka odblaskowa Bike Wind Jacket White
Producent: Wowow
Cena: 269,00 zł (netto: 218,70 zł )
zobacz więcej
  • nowość
Kurtka odblaskowa 3M z kapturem Kurtka odblaskowa 3M z kapturem
Producent: Salzmann
Cena: 410,00 zł (netto: 333,33 zł )
zobacz więcej
KOSZULKA PROTECT - FLUO YELLOW KOSZULKA PROTECT - FLUO YELLOW
Producent: PolarFox
Cena: 63,57 zł (netto: 51,68 zł )
szt.
zobacz więcej
Kamizelka odblaskowa UU203 z żółtą lamówką Kamizelka odblaskowa UU203 z żółtą lamówką
Producent: PolarFox
Cena: 11,57 zł (netto: 9,41 zł )
zobacz więcej
Kamizelka odblaskowa sportowa FAST 3M Kamizelka odblaskowa sportowa FAST 3M
Producent: PolarFox
Cena: 64,90 zł (netto: 52,76 zł )
zobacz więcej
Kamizelka odblaskowa rowerowo-motocyklowa 3M Kamizelka odblaskowa rowerowo-motocyklowa 3M
Producent: PolarFox
Cena: 159,00 zł (netto: 129,27 zł )
zobacz więcej
Kamizelka odblaskowa dla dzieci 3M - żółta Kamizelka odblaskowa dla dzieci 3M - żółta
Producent: PolarFox
Cena: 36,27 zł (netto: 29,49 zł )
zobacz więcej

WYSOKA JAKOŚĆ UBRAŃ ODBLASKOWYCH W NISKIEJ CENIE

Wszystkie oferowane naszym Klientom ostrzegawcze ubrania odblaskowe są produkowane przez profesjonalistów i z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko wysoką jakość produktów, lecz także profesjonalną obsługę i korzystną cenę. W naszym asortymencie znaleźć można różnorodną odzież z odblaskami. Wszystkie ubrania odblaskowe mogą zostać wzbogacone o nadruki reklamowe. Jest to świetny pomysł na promocję swojej firmy czy organizacji. Współpracujemy na szeroką skalę z urzędami państwowymi, przedszkolami, szkołami, a także z przedsiębiorstwami komercyjnymi, które umieszczając własne logo na ubraniach odblaskowych kreują swój pozytywny wizerunek.

SZYBKA REALIZACJA I KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TO NASZ PRIORYTET

Do wszystkich powierzonych nam zleceń podchodzimy kompleksowo. Zajmujemy się zarówno realizacją gotowych projektów, jak i produkcją zleceń indywidualnych od samych podstaw. Każdorazowo zanim przystąpimy do wysokonakładowej produkcji odzieży odblaskowej, nasz Klient ma wgląd w wizualizację projektu – zgodnie z sugestiami dopracowujemy odblaski aż do uzyskania zadowalającego efektu. Naszym atutem są także krótkie terminy realizacji – nawet w przypadku dużych zleceń.

DLACZEGO UBRANIE ODBLASKOWE?

Zapewne zdarzyło Ci się drogi Kierowco w ostatniej chwili zauważyć pieszego na poboczu, poruszającego się po zmroku bez odzieży odblaskowej. Tylko cudem uniknąłeś wypadku! Z powodu niewystarczającej widoczności pieszego, co roku giną ich tysiące zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, wtedy gdy wcześniej robi się ciemno, a nawierzchnia jest często śliska co wpływa na szybkość możliwej reakcji kierowcy.

Pamiętaj! Bez ubrania odblaskowego pieszy jest w ciemności całkowicie niewidoczny!

Jeżeli po zmierzchu poruszasz się po drodze poza obszarem zabudowanym, to według prawa masz obowiązek mieć odzież odblaskową. Wprowadzenie takiego obowiązku wiąże się z troską o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego, gdyż to oni są najbardziej narażeni na utratę zdrowia i życia w przypadku udziału w wypadku drogowym. Należy pamiętać, że ubrania odblaskowe znacząco poprawiają widoczność pieszych. Daje to możliwość kierowcy odpowiednio wcześniej zareagować i wykonać bezpiecznie manewr samochodem lub wyhamować pojazd.

Stróże prawa w czasie patroli jeśli ujawnią pieszych nie stosujących się do nowego przepisu będą przypominać takim osobą o istniejącym obowiązku posiadania i korzystania z odzieży z odblaskami. Policjanci będą również w ramach wielu akcji wyposażać w nie napotkane osoby, które takich nie posiadają. Ale nie licz na to i zaopatrz się zawczasu w niezbędne ubranie odblaskowe! Osobom nie stosującym się do tego przepisu grozi mandat od 20 do 500 złotych. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem – zapraszamy do naszego sklepu z odblaskami on-line!

JAK ZAŁOŻYĆ KONTO NA NASZEJ STRONIE Z UBRANIAMI ODBLASKOWYMI

Możesz zarejestrować się w serwisie, wypełniając specjalny formularz, dzięki czemu zostanie utworzone twoje konta użytkownika, które pozwala w pełni korzystać z serwisu. Dodatkowo pozwala korzystać ze specjalnych ofert skierowanych do użytkowników zarejestrowanych, możliwości śledzenia stanu realizacji zamówień i innych.

Rejestracja w serwisie jest dobrowolna oraz bezpłatna. Nie jest ona konieczna do standardowego użytkowania serwisu, a w szczególności do składania i realizacji zamówień, więc bez problemu złożysz zamówienie bez zakładania konta.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI NA UBRANIA ODBLASKOWE ZAWIERANYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Wszystkie transakcje zawierane drogą elektroniczną są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Twoje dane, które podajesz w celu realizacji transakcji są przechowywane na zabezpieczonym serwerze, na wydzielonym koncie. Dane potrzebne do płatności on-line są chronione przez specjalistyczne serwisy obsługujące płatności.

OFERTA W SKLEPIE Z UBRANIAMI Z ELEMENTAMI ODBLASKOWYMI

Wszystkie ceny towarów znajdujących się w Sklepie są podane w polskich złotych i zawierają podatek VAT (ceny brutto). Ubrania z odblaskami oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, posiadają wymagane atesty i zezwolenia dopuszczające do obrotu na terenie Polski. Zdjęcia prezentujące produkty będące w ofercie sklepu, mają charakter poglądowy i mogą nie oddawać w całości rzeczywistego wyglądu produktu ani nie pokazywać wszystkich szczegółów. Jesteśmy gotowi do odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące wyglądu produktów, jak i ich parametrów technicznych i innych cech, a w razie konieczności, do zapewnienia zdjęć lub rysunków, które mogłyby te wątpliwości rozwiać. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli. Rzeczywiste kolory mogą różnić się od przesłanych wizualizacji / projektów. Możliwa jest tolerancja pasowań nadruków do +/- 3mm.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE NA ODZIEŻ Z ODBLASKAMI

Składanie zamówień w naszym sklepie internetowym odbywa się poprzez:

Dodawanie artykułów do „koszyka” oraz wypełnienie standardowego formularza zamówienia w sklepie internetowym lub wysłanie e-maila zawierającego dane dotyczące zamawianego towaru na nasz adres mailowy, wraz z pisemnym oświadczeniem zapoznania się z regulaminem sklepu dostępnym na naszej stronie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez nasz sklep danych osobowych zawartych w zamówieniu, w celu realizacji transakcji, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

UBRANIA Z ODBLASKAMI NIE ZNAJDUJĄCE SIĘ W DANYM MOMENCIE NA STANIE MAGAZYNOWYM

Każde takie zamówienie na ubranie odblaskowe musi zostać przez nas potwierdzone, z późniejszą akceptacją przez kupującego. W celu potwierdzenia zawartości zamówienia oraz doprecyzowania szczegółów, w ciągu 2 dni roboczych od złożenia zamówienia, skontaktujemy się z Tobą mailowo bądź telefonicznie po uzgodnieniach, przedstawiając warunki realizacji zamówienia, takich jak:

potwierdzenie rodzaju, ilości oraz wartości zamawianych ubrań odblaskowych
kalkulację kosztów dostawy
adres dostawy
termin realizacji zamówienia

Pamiętaj, aby odpowiadać na nasze wiadomości i podać właściwe dane do realizacji zamówienia. Niepełne zamówienia są anulowane, a ewentualne dane osobowe w nim zawarte zostają usunięte z bazy danych sklepu.

SPOSOBY PŁATNOŚCI ZA ZAMÓWIONE UBRANIA ODBLASKOWE?

Płatność gotówkowa przy odbiorze towaru na miejscu.

Przelew całościowy lub częściowy przed dostawą towaru, na podstawie zaakceptowanych przez Nabywcę warunków realizacji zamówienia, w których będzie wyszczególniony zamówiony towar, jego wartość, termin realizacji oraz podane będą wszystkie dane firmy Sprzedającego, niezbędne do realizacji przelewu. Sprzedawca, niezwłocznie po zarejestrowaniu przelewu w odpowiedniej wartości na koncie bankowym, przystąpi do realizacji zamówienia. W tytule przelewu Nabywca podaje numer zamówienia. Na prośbę Nabywcy Sprzedawca zobowiązuje się do przesłania drogą internetową dokumentu w formacie PDF lub skanu faktury pro-forma. Nr konta do płatności przelewem: ING BANK ŚLĄSKI Nr konta PLN : 15 1050 1139 1000 0090 3157 4966

Płatność za pobraniem przy dostawie towaru.

WYSYŁKA ODZIEŻY ODBLASKOWEJ

Dostawy ubrań odblaskowych zamawianych w naszym sklepie Internetowym realizowane są na terytorium całego kraju. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy takich jak:

-odbiór osobisty z magazynu Sprzedawcy

-przesyłka kurierska firmą spedycyjną. Koszt dostawy określa cennik firmy kurierskiej dostarczającej towar i szacowany jest automatycznie na podstawie wagi przy składaniu zamówienia, a następnie potwierdzany przez sprzedawcę i przedstawiane Nabywcy do akceptacji.

Dostawa towaru, który znajduje się na naszym stanie magazynowym, następuje w ciągu do 5 dni roboczych od daty zamówienia. Dostawa towarów na specjalne zamówienie będzie realizowana w indywidualnie ustalanych terminach, o czym poinformujemy cię w ciągu 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia w ramach warunków realizacji zamówienia.

NIETYPOWE ZAMÓWIENIE NA ODBLASKOWĄ ODZIEŻ

Gdyby zamówienie było nietypowe, czy o dużej wartości, to możemy zażądać wpłaty zaliczki na poczet realizacji zamówienia lub przedpłaty pełnej wartości zamówienia, co będzie zaznaczone w warunkach realizacji zamówienia. Przedpłata taka będzie udokumentowana wystawioną przez nas fakturą VAT. Po przedstawieniu warunków realizacji zamówienia przez Sprzedawcę, Nabywca przesyła akceptację tych warunków drogą internetową na nasz adres mailowy. Pamiętaj, aby upewnić się o realizacji zamówienia, gdyż że po takiej akceptacji możemy wystawić fakturę bez konieczności uzyskania dodatkowego podpisu. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia wraz z akceptacją warunków realizacji zamówienia zawiera się umowa między nami, a kupującym. Umowa ta może być zawarta tylko i wyłącznie w języku polskim.

NIEZGODNOŚCI ZAMÓWIONYCH UBRAŃ Z ODBLASKAMI

W razie niezgodności zakupionej ostrzegawczej odzieży odblaskowej ze złożonym zamówieniem, Nabywca powinien odmówić przyjęcia niezamawianych odblaskowych ubrań i niezwłocznie powiadomić o tym Sprzedawcę. Jeżeli odbierzesz przesyłkę to jest to jednoznaczne z akceptacją jej zawartości. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musisz potwierdzić pisemnym pokwitowaniem, który otrzymasz od kuriera.

Nie zapomnij sprawdzić czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji w tym zakresie jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokołu Szkody".

REKLAMACJE, GWARANCJE I ZWROTY ODBLASKOWYCH UBRAŃ

Musisz sprawdzić towar przy odbiorze. Ewentualne uszkodzenia zewnętrzne należy niezwłocznie zgłosić pracownikom obecnym przy dostawie lub kurierowi oraz skontaktować się z nami. Podstawą reklamacji jest paragon zakupu oraz spisany protokół szkody. Każde zakupione ubranie odblaskowe w naszym sklepie z odblaskami jest fabrycznie nowe. W przypadku braku karty gwarancyjnej producenta, podstawą reklamacji będzie faktura VAT wystawiona przez Sprzedawcę. Reklamacje na podstawie faktury VAT będą rozpatrywane w okresie do 1 roku od dnia wystawienia faktury. Zgłoszenie reklamacyjne powinno być przesłane pocztą lub e-mailem, z podaniem numeru dokumentu zakupu, dokładnym opisem usterki lub wady, a także zdjęciem papierowym lub cyfrowym.

Twoją reklamację rozpatrzymy w ciągu 30 dni. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, czas jej realizacji to 7 dni roboczych w przypadku towarów dostępnych na stanie magazynowym. Czas realizacji reklamacji może się wydłużyć w zależności od dostępności towaru w magazynach dostawców, o czym niezwłocznie Cię poinformujemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl