Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Odblaski na rower dostępne w naszym sklepie internetowym to zbiór akcesoriów rowerowych, które znacząco poprawią Twoją widoczność podczas jazdy na jednośladzie. Oferowane przez nas odblaskowe akcesoria rowerowe doskonale odbijają światło, dzięki czemu diametralnie podnoszą bezpieczeństwo po zmroku. Świetnie dopasują się do wyglądu Twojego roweru. Występują w wielu atrakcyjnych formach i kształtach. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego i wybierz odblaskowe akcesoria na rower, które zapewnią Ci bezpieczeństwo podczas wieczornej jazdy na rowerze!

Pas odblaskowy Wrap It Pas odblaskowy Wrap It
Producent: Wowow
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw naklejek odblaskowych STICKER SET 3M - 2 arkusze Zestaw naklejek odblaskowych STICKER SET 3M - 2 arkusze
Producent: PolarFox
Cena: 19,37 zł (netto: 15,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Komplet naklejek rowerowych 3M - Diamond Grade 3 Komplet naklejek rowerowych 3M - Diamond Grade 3
Producent: PolarFox
Cena: 23,27 zł (netto: 18,92 zł )
szt.
zobacz więcej
NAKLEJKI ODBLASKOWE 3M - 6 SZT. BUŹKA BLISTER  NAKLEJKI ODBLASKOWE 3M - 6 SZT. BUŹKA BLISTER
Producent: PolarFox
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki odblaskowe arkusz - żółte Naklejki odblaskowe arkusz - żółte
Producent: PolarFox
Cena: 10,27 zł (netto: 8,35 zł )
szt.
zobacz więcej
Patyczki odblaskowe na szprychy certyfikowane 3M - 10 szt. Patyczki odblaskowe na szprychy certyfikowane 3M - 10 szt.
Producent: Salzmann
Cena: 18,99 zł (netto: 15,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Rękaw odblaskowy rowerowy z folii AGR - srebrny 001 Rękaw odblaskowy rowerowy z folii AGR - srebrny 001
Producent: PolarFox
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
szt.
zobacz więcej
Rękaw odblaskowy rowerowy z folii AGR - żółty 024 Rękaw odblaskowy rowerowy z folii AGR - żółty 024
Producent: PolarFox
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
szt.
zobacz więcej
Zestaw naklejek rowerowych 3M na 2 koła - żółte Zestaw naklejek rowerowych 3M na 2 koła - żółte
Producent: PolarFox
Cena: 25,87 zł (netto: 21,03 zł )
szt.
zobacz więcej

WYSOKA JAKOŚĆ AKCESORIÓW ODBLASKOWYCH NA ROWER W NISKIEJ CENIE

Wszystkie oferowane naszym Klientom ostrzegawcze akcesoria odblaskowe na rower są produkowane przez profesjonalistów i z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko wysoką jakość produktów, lecz także profesjonalną obsługę i korzystną cenę. W naszym asortymencie znaleźć można różnorodne odblaskowe akcesoria na rower. Wszystkie akcesoria z elementami odblaskowymi na rower mogą zostać wzbogacone o nadruki reklamowe. Jest to świetny pomysł na promocję swojej firmy czy organizacji. Współpracujemy na szeroką skalę z urzędami państwowymi, przedszkolami, szkołami, a także z przedsiębiorstwami komercyjnymi, które umieszczając własne logo na akcesorium odblaskowe na rower kreują swój pozytywny wizerunek.

SZYBKA REALIZACJA I KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TO NASZ PRIORYTET

Do wszystkich powierzonych nam zleceń podchodzimy kompleksowo. Zajmujemy się zarówno realizacją gotowych projektów, jak i produkcją zleceń indywidualnych od samych podstaw. Każdorazowo zanim przystąpimy do wysokonakładowej produkcji akcesoriów odblaskowych na rower, nasz Klient ma wgląd w wizualizację projektu – zgodnie z sugestiami dopracowujemy odblaski aż do uzyskania zadowalającego efektu. Naszym atutem są także krótkie terminy realizacji – nawet w przypadku dużych zleceń.

DLACZEGO AKCESORIA ODBLASKOWE NA ROWER?

Zapewne zdarzyło Ci się drogi Kierowco w ostatniej chwili zauważyć pieszego na poboczu, poruszającego się po zmroku bez akcesoriów odblaskowych na rower. Tylko cudem uniknąłeś wypadku! Z powodu niewystarczającej widoczności pieszego, co roku giną ich tysiące zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, wtedy gdy wcześniej robi się ciemno, a nawierzchnia jest często śliska co wpływa na szybkość możliwej reakcji kierowcy.

Pamiętaj! Bez odblaskowych akcesoriów na rower pieszy jest w ciemności całkowicie niewidoczny!

Jeżeli po zmierzchu poruszasz się po drodze poza obszarem zabudowanym, to według prawa masz obowiązek mieć na sobie akcesoria odblaskowe na rower. Wprowadzenie takiego obowiązku wiąże się z troską o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego, gdyż to oni są najbardziej narażeni na utratę zdrowia i życia w przypadku udziału w wypadku drogowym. Należy pamiętać, że akcesoria odblaskowe na rower znacząco poprawiają widoczność pieszych. Daje to możliwość kierowcy odpowiednio wcześniej zareagować i wykonać bezpiecznie manewr samochodem lub wyhamować pojazd.

Stróże prawa w czasie patroli jeśli ujawnią pieszych nie stosujących się do nowego przepisu będą przypominać takim osobą o istniejącym obowiązku posiadania i korzystania z akcesoria z elementami odblaskowymi na rower. Policjanci będą również w ramach wielu akcji wyposażać w nie napotkane osoby, które takich nie posiadają. Ale nie licz na to i zaopatrz się zawczasu w niezbędne akcesoria odblaskowe na rower! Osobom nie stosującym się do tego przepisu grozi mandat od 20 do 500 złotych. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem – zapraszamy do naszego sklepu z odblaskami on-line!

JAK ZAŁOŻYĆ KONTO NA NASZEJ STRONIE Z AKCESORIAMI ODBLASKOWYMI NA ROWER

Możesz zarejestrować się w serwisie, wypełniając specjalny formularz, dzięki czemu zostanie utworzone twoje konta użytkownika, które pozwala w pełni korzystać z serwisu. Dodatkowo pozwala korzystać ze specjalnych ofert skierowanych do użytkowników zarejestrowanych, możliwości śledzenia stanu realizacji zamówień i innych.

Rejestracja w serwisie jest dobrowolna oraz bezpłatna. Nie jest ona konieczna do standardowego użytkowania serwisu, a w szczególności do składania i realizacji zamówień, więc bez problemu złożysz zamówienie bez zakładania konta.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI ZAWIERANYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Wszystkie transakcje zawierane drogą elektroniczną są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Twoje dane, które podajesz w celu realizacji transakcji są przechowywane na zabezpieczonym serwerze, na wydzielonym koncie. Dane potrzebne do płatności on-line są chronione przez specjalistyczne serwisy obsługujące płatności.

OFERTA W SKLEPIE Z AKCESORIAMI ODBLASKOWYMI NA ROWER

Wszystkie ceny towarów znajdujących się w Sklepie są podane w polskich złotych i zawierają podatek VAT (ceny brutto). Akcesoria odblaskowe na rower oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, posiadają wymagane atesty i zezwolenia dopuszczające do obrotu na terenie Polski. Zdjęcia prezentujące produkty będące w ofercie sklepu, mają charakter poglądowy i mogą nie oddawać w całości rzeczywistego wyglądu produktu ani nie pokazywać wszystkich szczegółów. Jesteśmy gotowi do odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące wyglądu produktów, jak i ich parametrów technicznych i innych cech, a w razie konieczności, do zapewnienia zdjęć lub rysunków, które mogłyby te wątpliwości rozwiać. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli. Rzeczywiste kolory mogą różnić się od przesłanych wizualizacji / projektów. Możliwa jest tolerancja pasowań nadruków do +/- 3mm.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE NA AKCESORIA ODBLASKOWE NA ROWER

Składanie zamówień w naszym sklepie internetowym odbywa się poprzez:

Dodawanie artykułów do „koszyka” oraz wypełnienie standardowego formularza zamówienia w sklepie internetowym lub wysłanie e-maila zawierającego dane dotyczące zamawianego towaru na nasz adres mailowy, wraz z pisemnym oświadczeniem zapoznania się z regulaminem sklepu dostępnym na naszej stronie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez nasz sklep danych osobowych zawartych w zamówieniu, w celu realizacji transakcji, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

AKCESORIA ODBLASKOWE NA ROWER NIE ZNAJDUJĄCE SIĘ W DANYM MOMENCIE NA STANIE MAGAZYNOWYM

Każde takie zamówienie na akcesoria odblaskowe na rower musi zostać przez nas potwierdzone, z późniejszą akceptacją przez kupującego. W celu potwierdzenia zawartości zamówienia oraz doprecyzowania szczegółów, w ciągu 2 dni roboczych od złożenia zamówienia, skontaktujemy się z Tobą mailowo bądź telefonicznie po uzgodnieniach, przedstawiając warunki realizacji zamówienia, takich jak:

  • potwierdzenie rodzaju, ilości oraz wartości zamawianych odblaskowych akcesoriów na rower
  • kalkulację kosztów dostawy
  • adres dostawy
  • termin realizacji zamówienia

Pamiętaj, aby odpowiadać na nasze wiadomości i podać właściwe dane do realizacji zamówienia. Niepełne zamówienia są anulowane, a ewentualne dane osobowe w nim zawarte zostają usunięte z bazy danych sklepu.

SPOSOBY PŁATNOŚCI ZA ZAMÓWIONE AKCESORIA ODBLASKOWE NA ROWER?

Płatność gotówkowa przy odbiorze towaru na miejscu.

Przelew całościowy lub częściowy przed dostawą towaru, na podstawie zaakceptowanych przez Nabywcę warunków realizacji zamówienia, w których będzie wyszczególniony zamówiony towar, jego wartość, termin realizacji oraz podane będą wszystkie dane firmy Sprzedającego, niezbędne do realizacji przelewu. Sprzedawca, niezwłocznie po zarejestrowaniu przelewu w odpowiedniej wartości na koncie bankowym, przystąpi do realizacji zamówienia. W tytule przelewu Nabywca podaje numer zamówienia. Na prośbę Nabywcy Sprzedawca zobowiązuje się do przesłania drogą internetową dokumentu w formacie PDF lub skanu faktury pro-forma. Nr konta do płatności przelewem: ING BANK ŚLĄSKI Nr konta PLN : 15 1050 1139 1000 0090 3157 4966

Płatność za pobraniem przy dostawie towaru.

WYSYŁKA AKCESORIÓW ODBLASKOWYCH NA ROWER

Dostawy akcesoriów odblaskowych na rower zamawianych w naszym sklepie Internetowym realizowane są na terytorium całego kraju. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy takich jak:

  • odbiór osobisty z magazynu Sprzedawcy
  • przesyłka kurierska firmą spedycyjną. Koszt dostawy określa cennik firmy kurierskiej dostarczającej towar i szacowany jest automatycznie na podstawie wagi przy składaniu zamówienia, a następnie potwierdzany przez sprzedawcę i przedstawiane Nabywcy do akceptacji.

Dostawa towaru, który znajduje się na naszym stanie magazynowym, następuje w ciągu do 5 dni roboczych od daty zamówienia. Dostawa towarów na specjalne zamówienie będzie realizowana w indywidualnie ustalanych terminach, o czym poinformujemy cię w ciągu 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia w ramach warunków realizacji zamówienia.

NIETYPOWE ZAMÓWIENIE NA ODBLASKOWE AKCESORIUM NA ROWER

Gdyby zamówienie było nietypowe, czy o dużej wartości, to możemy zażądać wpłaty zaliczki na poczet realizacji zamówienia lub przedpłaty pełnej wartości zamówienia, co będzie zaznaczone w warunkach realizacji zamówienia. Przedpłata taka będzie udokumentowana wystawioną przez nas fakturą VAT. Po przedstawieniu warunków realizacji zamówienia przez Sprzedawcę, Nabywca przesyła akceptację tych warunków drogą internetową na nasz adres mailowy. Pamiętaj, aby upewnić się o realizacji zamówienia, gdyż że po takiej akceptacji możemy wystawić fakturę bez konieczności uzyskania dodatkowego podpisu. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia wraz z akceptacją warunków realizacji zamówienia zawiera się umowa między nami, a kupującym. Umowa ta może być zawarta tylko i wyłącznie w języku polskim.

NIEZGODNOŚCI ZAMÓWIONYCH AKCESORIÓW ODBLASKOWYCH NA ROWER

W razie niezgodności zakupionych ostrzegawczych akcesoriów odblaskowych na rower ze złożonym zamówieniem, nabywca powinien odmówić przyjęcia nie zamawianych akcesoriów odblaskowych na rower i niezwłocznie powiadomić o tym sprzedawcę. Jeżeli odbierzesz przesyłkę to jest to jednoznaczne z akceptacją jej zawartości. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musisz potwierdzić pisemnym pokwitowaniem, który otrzymasz od kuriera.

Nie zapomnij sprawdzić czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji w tym zakresie jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokołu Szkody".

REKLAMACJE, GWARANCJE I ZWROTY ODBLASKOWYCH AKCESORIÓW NA ROWER

Musisz sprawdzić towar przy odbiorze. Ewentualne uszkodzenia zewnętrzne należy niezwłocznie zgłosić pracownikom obecnym przy dostawie lub kurierowi oraz skontaktować się z nami. Podstawą reklamacji jest paragon zakupu oraz spisany protokół szkody. Każde zakupione akcesoria odblaskowe na rower w naszym sklepie z odblaskami jest fabrycznie nowe. W przypadku braku karty gwarancyjnej producenta, podstawą reklamacji będzie faktura VAT wystawiona przez Sprzedawcę. Reklamacje na podstawie faktury VAT będą rozpatrywane w okresie do 1 roku od dnia wystawienia faktury. Zgłoszenie reklamacyjne powinno być przesłane pocztą lub e-mailem, z podaniem numeru dokumentu zakupu, dokładnym opisem usterki lub wady, a także zdjęciem papierowym lub cyfrowym.

Twoją reklamację rozpatrzymy w ciągu 30 dni. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, czas jej realizacji to 7 dni roboczych w przypadku towarów dostępnych na stanie magazynowym. Czas realizacji reklamacji może się wydłużyć w zależności od dostępności towaru w magazynach dostawców, o czym niezwłocznie Cię poinformujemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl