Opcje przeglądania

Akcesoria odblaskowe z diodami LED to przydatne przyrządy, które cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem wśród rowerzystów i motocyklistów, ale również innych osób, które są aktywne po zmroku. W asortymencie naszego sklepu internetowego posiadamy wiele rodzajów akcesoriów odblaskowych z diodami LEDAkcesoria odblaskowe z diodami LED dostępne w naszym sklepie internetowym w całości wykonane są z certyfikowanych materiałów. Oferowane przez nas akcesoria odblaskowe LED doskonale odbijają światło, ale również świecą światłem własnym, dzięki czemu diametralnie podnoszą bezpieczeństwo po zmroku. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego i wybierz odblaskowe akcesoria z diodami LED, które zapewnią Ci bezpieczeństwo!

LAMPKI ROWEROWE LED SILIKONOWE - KOMPLET (BIAŁA+CZERWONA) LAMPKI ROWEROWE LED SILIKONOWE - KOMPLET (BIAŁA+CZERWONA)
Producent: Salzmann
Cena: 11,80 zł (netto: 9,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Odblaskowa nakładka z funkcją led na buty - zielona Odblaskowa nakładka z funkcją led na buty - zielona
Producent: Salzmann
Cena: 19,00 zł (netto: 15,45 zł )
szt.
zobacz więcej
Opaska odblaskowa 3M LED runner Opaska odblaskowa 3M LED runner
Producent: Salzmann
Cena: 21,65 zł (netto: 17,60 zł )
szt.
zobacz więcej
CZAPKA Z OPASKĄ I DASZKIEM LED CZERWONY CZAPKA Z OPASKĄ I DASZKIEM LED CZERWONY
Producent: PolarFox
Cena: 74,55 zł (netto: 60,61 zł )
szt.
zobacz więcej
CZAPKA Z OPASKĄ I DASZKIEM LED RÓŻOWY CZAPKA Z OPASKĄ I DASZKIEM LED RÓŻOWY
Producent: PolarFox
Cena: 74,55 zł (netto: 60,61 zł )
szt.
zobacz więcej
Komplet odblaskowy 3M SUPER REFLECTOR Komplet odblaskowy 3M SUPER REFLECTOR
Producent: PolarFox
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
szt.
zobacz więcej
Odblaskowa nakładka z funkcją led na buty - czerwona Odblaskowa nakładka z funkcją led na buty - czerwona
Producent: PolarFox
Cena: 19,00 zł (netto: 15,45 zł )
szt.
zobacz więcej
 • nowość
Odblaskowa nakładka z funkcją led na buty - niebieska Odblaskowa nakładka z funkcją led na buty - niebieska
Producent: PolarFox
Cena: 19,00 zł (netto: 15,45 zł )
szt.
zobacz więcej
 • nowość
Opaska LED LIGHT BAND Blue Opaska LED LIGHT BAND Blue
Producent: PolarFox
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
szt.
zobacz więcej
Opaska odblaskowa LED - NEW STYLE - żółta Opaska odblaskowa LED - NEW STYLE - żółta
Producent: PolarFox
Cena: 12,99 zł (netto: 10,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Pulsacyjny brelok odblaskowy biały Pulsacyjny brelok odblaskowy biały
Producent: PolarFox
Cena: 7,67 zł (netto: 6,24 zł )
szt.
zobacz więcej
Pulsacyjny brelok odblaskowy niebieski Pulsacyjny brelok odblaskowy niebieski
Producent: PolarFox
Cena: 7,67 zł (netto: 6,24 zł )
szt.
zobacz więcej
Pulsacyjny brelok odblaskowy pomarańczowy Pulsacyjny brelok odblaskowy pomarańczowy
Producent: PolarFox
Cena: 7,67 zł (netto: 6,24 zł )
szt.
zobacz więcej
Pulsacyjny brelok odblaskowy żółty Pulsacyjny brelok odblaskowy żółty
Producent: PolarFox
Cena: 7,67 zł (netto: 6,24 zł )
szt.
zobacz więcej

WYSOKA JAKOŚĆ AKCESORIÓW LED W NISKIEJ CENIE

Wszystkie oferowane naszym Klientom ostrzegawcze akcesoria z podświetleniem LED są produkowane przez profesjonalistów i z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko wysoką jakość produktów, lecz także profesjonalną obsługę i korzystną cenę. W naszym asortymencie znaleźć można różnorodne akcesoria z podświetleniem LED. Wszystkie dodatki z podświetleniem LED mogą zostać wzbogacone o nadruki reklamowe. Jest to świetny pomysł na promocję swojej firmy czy organizacji. Współpracujemy na szeroką skalę z urzędami państwowymi, przedszkolami, szkołami, a także z przedsiębiorstwami komercyjnymi, które umieszczając własne logo na akcesoriach z oświetleniem LED kreują swój pozytywny wizerunek.

 

SZYBKA REALIZACJA I KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TO NASZ PRIORYTET

Do wszystkich powierzonych nam zleceń podchodzimy kompleksowo. Zajmujemy się zarówno realizacją gotowych projektów, jak i produkcją zleceń indywidualnych od samych podstaw. Każdorazowo zanim przystąpimy do wysokonakładowej produkcji spersonalizowanych akcesoriów LED, nasz Klient ma wgląd w wizualizację projektu – zgodnie z sugestiami dopracowujemy dodatki aż do uzyskania zadowalającego efektu. Naszym atutem są także krótkie terminy realizacji – nawet w przypadku dużych zleceń.

 

DLACZEGO DODATKI LED?

Zapewne zdarzyło Ci się drogi Kierowco w ostatniej chwili zauważyć pieszego na poboczu, poruszającego się po zmroku bez oświetlenia LED. Tylko cudem uniknąłeś wypadku! Z powodu niewystarczającej widoczności pieszego, co roku giną ich tysiące zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, wtedy gdy wcześniej robi się ciemno, a nawierzchnia jest często śliska co wpływa na szybkość możliwej reakcji kierowcy.

Pamiętaj! Bez akcesoriów z oświetleniem LED pieszy jest w ciemności całkowicie niewidoczny!!!

Jeżeli po zmierzchu poruszasz się po drodze poza obszarem zabudowanym, to według prawa masz obowiązek mieć odzież odblaskową. Wprowadzenie takiego obowiązku wiąże się z troską o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego, gdyż to oni są najbardziej narażeni na utratę zdrowia i życia w przypadku udziału w wypadku drogowym. Należy pamiętać, że odblaski nie zapewniają tak dobrej ochrony jak dodatki z oświetleniem LED, które znacząco poprawiają widoczność pieszych. Daje to możliwość kierowcy zareagować odpowiednio wcześniej i bezpiecznie wykonać manewr samochodem lub wyhamować pojazd.

Stróże prawa w czasie patroli jeśli ujawnią pieszych nie stosujących się do nowego przepisu będą przypominać takim osobą o istniejącym obowiązku posiadania i korzystania z akcesoriów z oświetleniem LED. Policjanci będą również w ramach wielu akcji  wyposażać w nie napotkane osoby, które takich nie posiadają.  Ale nie licz na to i zaopatrz się zawczasu w niezbędne odblaski oraz dodatki z oświetleniem LED, które znacząco zwiększają widoczność pieszego na drodze! Osobom nie stosującym się do tego przepisu grozi mandat od 20 do 500 złotych. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem – zapraszamy do naszego sklepu z akcesoriami LED on-line! JAK ZAŁOŻYĆ KONTO NA NASZEJ STRONIE Z AKCESORIAMI LED?

Możesz zarejestrować się w serwisie, wypełniając specjalny formularz, dzięki czemu zostanie utworzone twoje konta użytkownika, które pozwala w pełni korzystać z serwisu. Dodatkowo pozwala korzystać ze specjalnych ofert skierowanych do użytkowników zarejestrowanych, możliwości śledzenia stanu realizacji zamówień i innych.

Rejestracja w serwisie jest dobrowolna oraz bezpłatna. Nie jest ona konieczna do standardowego użytkowania serwisu, a w szczególności do składania i realizacji zamówień, więc bez problemu złożysz zamówienie bez zakładania konta.

 

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI ZAWIERANYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Wszystkie transakcje zawierane drogą elektroniczną są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Twoje dane, które podajesz w celu realizacji transakcji są przechowywane na zabezpieczonym serwerze, na wydzielonym koncie. Dane potrzebne do płatności on-line są chronione przez specjalistyczne serwisy obsługujące płatności.

 

OFERTA W SKLEPIE Z AKCESORIAMI LED

Wszystkie ceny towarów znajdujących się w Sklepie są podane w polskich złotych i zawierają podatek VAT (ceny brutto). Akcesoria i dodatki z podświetleniem LED oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, posiadają wymagane atesty i zezwolenia dopuszczające do obrotu na terenie Polski. Zdjęcia prezentujące produkty będące w ofercie sklepu mają charakter poglądowy i mogą nie oddawać w całości rzeczywistego wyglądu produktu ani nie pokazywać wszystkich szczegółów. Jesteśmy gotowi do odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące wyglądu produktów, jak również ich parametrów technicznych i innych cech, a w razie konieczności, do zapewnienia zdjęć lub rysunków, które mogłyby te wątpliwości rozwiać. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli. Rzeczywiste kolory mogą różnić się od przesłanych wizualizacji / projektów. Możliwa jest tolerancja pasowań nadruków do +/- 3mm.

 

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE NA AKCESORIA LED?

Składanie zamówień w naszym sklepie internetowym odbywa się poprzez dodawanie artykułów do „koszyka” oraz wypełnienie standardowego formularza zamówienia w sklepie internetowym lub wysłanie e-maila zawierającego dane dotyczące zamawianego towaru na nasz adres mailowy, wraz z pisemnym oświadczeniem zapoznania się z regulaminem sklepu dostępnym na naszej stronie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez nasz sklep danych osobowych zawartych w zamówieniu, w celu realizacji transakcji, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych. 

 

AKCESORIA LED NIE ZNAJDUJĄCE SIĘ W DANYM MOMENCIE NA STANIE MAGAZYNOWYM

Każde takie zamówienie na akcesoria i dodatki z podświetleniem LED musi zostać przez nas potwierdzone, z późniejszą akceptacją przez kupującego. W celu potwierdzenia zawartości zamówienia oraz doprecyzowania szczegółów, w ciągu 2 dni roboczych od złożenia zamówienia, skontaktujemy się z Tobą mailowo bądź telefonicznie po uzgodnieniach, przedstawiając warunki realizacji zamówienia, takich jak:

 • potwierdzenie rodzaju, ilości oraz wartości zamawianych akcesoriów LED
 • kalkulację kosztów dostawy
 • adres dostawy
 • termin realizacji zamówienia

Pamiętaj, aby odpowiadać na nasze wiadomości i podać właściwe dane do realizacji zamówienia. Niepełne zamówienia są anulowane, a ewentualne dane osobowe w nim zawarte zostają usunięte z bazy danych sklepu.SPOSOBY PŁATNOŚCI ZA ZAMÓWIONE AKCESORIA LED?

 • Płatność gotówkowa przy odbiorze towaru na miejscu.
 • Przelew całościowy lub częściowy przed dostawą towaru, na podstawie zaakceptowanych przez Nabywcę warunków realizacji zamówienia, w których będzie wyszczególniony zamówiony towar, jego wartość, termin realizacji oraz podane będą wszystkie dane firmy Sprzedającego, niezbędne do realizacji przelewu. Sprzedawca, niezwłocznie po zarejestrowaniu przelewu w odpowiedniej wartości na koncie bankowym, przystąpi do realizacji zamówienia. W tytule przelewu Nabywca podaje numer zamówienia. Na prośbę Nabywcy Sprzedawca zobowiązuje się do przesłania drogą internetową dokumentu w formacie PDF lub skanu faktury pro-forma. 

Numer konta do płatności przelewem: ING BANK ŚLĄSKI Nr konta PLN : 15 1050 1139 1000 0090 3157 4966

 • Płatność za pobraniem przy dostawie towaru.WYSYŁKA AKCESORIÓW LED

Dostawy akcesoriów z podświetleniem LED zamawianych w naszym sklepie Internetowym realizowane są na terytorium całego kraju. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy takich jak:

 • odbiór osobisty z magazynu Sprzedawcy
 • przesyłka kurierska firmą spedycyjną. Koszt dostawy określa cennik firmy kurierskiej dostarczającej towar i szacowany jest automatycznie na podstawie wagi przy składaniu zamówienia, a następnie potwierdzany przez sprzedawcę i przedstawiany Nabywcy do akceptacji.

Dostawa towaru, który znajduje się na naszym stanie magazynowym, następuje w ciągu do 5 dni roboczych od daty zamówienia. Dostawa towarów na specjalne zamówienie będzie realizowana w indywidualnie ustalanych terminach, o czym poinformujemy cię w ciągu 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia w ramach warunków realizacji zamówienia.

 

NIETYPOWE ZAMÓWIENIE NA AKCESORIA LED

Gdyby zamówienie było nietypowe, czy o dużej wartości, to możemy zażądać wpłaty zaliczki na poczet realizacji zamówienia lub przedpłaty pełnej wartości zamówienia, co będzie zaznaczone w warunkach realizacji zamówienia. Przedpłata taka będzie udokumentowana wystawioną przez nas fakturą VAT. Po przedstawieniu warunków realizacji zamówienia przez Sprzedawcę, Nabywca przesyła akceptację tych warunków drogą internetową na nasz adres mailowy. Pamiętaj, aby upewnić się o realizacji zamówienia, gdyż że po takiej akceptacji możemy wystawić fakturę bez konieczności uzyskania dodatkowego podpisu. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia wraz z akceptacją warunków realizacji zamówienia zawiera się umowa między nami, a kupującym. Umowa ta może być zawarta tylko i wyłącznie w języku polskim.

 

NIEZGODNOŚCI ZAMÓWIONYCH AKCESORIÓW LED

W razie niezgodności zakupionych akcesoriów i dodatków z podświetleniem LED ze złożonym zamówieniem, Nabywca powinien odmówić przyjęcia nie zamawianych akcesoriów LED i niezwłocznie powiadomić o tym Sprzedawcę. Jeżeli odbierzesz przesyłkę to jest to jednoznaczne z akceptacją jej zawartości. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musisz potwierdzić pisemnym pokwitowaniem, który otrzymasz od kuriera.

Nie zapomnij sprawdzić czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji w tym zakresie jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokołu Szkody".

 

REKLAMACJE, GWARANCJE I ZWROTY AKCESORIÓW LED

Musisz sprawdzić towar przy odbiorze. Ewentualne uszkodzenia zewnętrzne należy niezwłocznie zgłosić pracownikom obecnym przy dostawie lub kurierowi oraz skontaktować się z nami. Podstawą reklamacji jest paragon zakupu oraz spisany protokół szkody. Każde zakupione dodatki z podświetleniem LED w naszym sklepie z odblaskami są fabrycznie nowe. W przypadku braku karty gwarancyjnej producenta, podstawą reklamacji będzie faktura VAT wystawiona przez Sprzedawcę. Reklamacje na podstawie faktury VAT będą rozpatrywane w okresie do 1 roku od dnia wystawienia faktury. Zgłoszenie reklamacyjne powinno być przesłane pocztą lub e-mailem, z podaniem numeru dokumentu zakupu, dokładnym opisem usterki lub wady, a także zdjęciem papierowym lub cyfrowym.

Twoją reklamację rozpatrzymy w ciągu 30 dni. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, czas jej realizacji to 7 dni roboczych w przypadku towarów dostępnych na stanie magazynowym. Czas realizacji reklamacji może się wydłużyć w zależności od dostępności towaru w magazynach dostawców, o czym niezwłocznie Cię poinformujemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl